Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ádios mis amigos!

16. 7. 2010

Zdravím!

Dnes v noci odjíždím i já na dovolenou si užít trochu klidu a hlavně moře *-* To znamená, že týden tady nic nebude, vlastně téměř dva týdny. Snažila jsem se vám sem před odjezdem hodit Ostřelovače a Domácího učitele, což se mi povedlo, můžete být rádi (alespoň ti, co tady ještě zůstali x3). Nejbližší aktualizace by tedy měla být v posledním červencovém týdnu. To si samozřejmě můžu i rozmyslet, bude záležet i na vás a vší...aktivitě, dalo by se říci xD Jsem taková, že dokud tady bude alespoň jeden člověk, který bude mé texty číst, bude mé psaní mít cenu. Jenže i moje motivace občas upadá =.= Děkuji všem, kteří komentáře píšou, určitě si většina umíte představit, co pro mě zpětná vazba čtenáře znamená :)

Takže si to tady užijte, já se budu pokoušet sem tam nějakou tu větu sesmolit...možná xD a bacha na toho nejhoršího z nejhorších, vraha, před kterým se třese i samotný McBain Brian... slunce! Snad budu i po dovolené bílá tak, že bych dokázala splynout se stěnou jako nyní :D (hold se jí to líbí O_o)

Byla bych vám nesmírně vděčná, kdybych zde po příjezdu našla nějaké ty komentáře, klidně i kritické, jen se do Kagome-chan pusťte. Taky bych ráda, kdybyste mi sem napsali, kterou povídku ode mě zrovna čtete nejraději, abych věděla, na co se zaměřit. Poslední dobou přemýšlím jen nad cyklem Ostřelovači, naplánovaných mám kolem dvanácti povídek (zatím), takže v Chorvatsku se budu snažit promyslet i Domácího učitele, pořádně se seznámit s Travisem a Edwardem, aby se mi psali ještě lépe :) Znát své OC, to je pro autora vůbec to nejdůležitější.

Pokud autem nesjedeme z útesu a nezřítíme se do moře či mě při plavání za bojky nesežere žralok, můžete mě očekávat ten poslední týden v červenci.

Kagome-chan

903545bc4c_63866480_o2.jpg

 (miluju tyhle surrealistické obrázky...) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OSTŘELOVAČI!!

(Katty Usuratonkachi, 23. 7. 2010 9:21)

Já hlasuju jedině pro Ostřelovače. Ty víš že na ně se těším úplně ze všeho nejvíc takže jsem ráda že se za ně postavila i Arya což znamená že jsme už dvě i když by nebylo na škodu kdyby se tady objevila i ta poslední kapitola Splněného snu 2 a epilogem no a teď se předvěď XDDD

***

(Arya, 20. 7. 2010 15:40)

kedze som momentalne prepadla ostrelovacom :DDDDDD chcem novu cast!!!!! :DDDDD

I need you...

(empink, 19. 7. 2010 23:03)

Co na to říct? Snad jen to, že jsem tvoje velká faninka! Opradu se mi moc líbí Tvoje povídky. Vždycky mi pomohou když mám depku! Jsi skvělá spisovatelka a dovolenou Ti moc přeju. Doufám, že si ji užiješ naplno! Brzy se k nám vrať
...T-T...8-P

I love your stories :-)

(Bou-chan, 18. 7. 2010 22:51)

Nejprve bych ti chtěla pochválit skvělý desing blogu :-D Musela se s ním a s Úvodem mít spoustu práce. Dál tě obdivuji, že píšeš tolik povídek a tak dobře :-) a chtěla bych tě poprosit, jestli by jsi napsala tu poslední kapitolku a epilog k povídce Splněný sen 2. Děkuju moc :-)

heh

(Kira, 18. 7. 2010 21:23)

nejradši? to na co poslední dobou docela dlabeš. případ, lásko, případ čtu nejradši, i když všechny sou krásný

Tak pápá :DD

(Naru, 16. 7. 2010 22:43)

Já téže odlétám za vysněným sluníčkem :) Proto komentář k povídkám dostaneš až 25. jelikož já chytrá si stáhla tvoje božské texty do noťasu a budu je číst na písečné pláži za doprovodu špouchání mořských vln a jiných pazvuků :D Přejí krásnou dovolenou a hodně štěstí ať se ti dobrodružstí líbí -aby jsi nám nespadla z utesu a s tím žralokem jsme na tom stejně jsem si dnes kupovala nové ploutve na ně :D - . Ahoj :)