Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oznámení

14. 7. 2011

Zdravím!

Vypadá to, že máme za sebou už čtvrtinu prázdnin (jak se tohle stalo?) a já dosud stagnuji. Docela se divím, že se tu ještě někdo občas objevuje, za to vám děkuji.

Nekončím, pokud vám to tak připadá. Jen těm, kteří by si i po takové době ode mě rádi něco přečetli, dlužím velkou omluvu. Plánovala jsem dnes dopsat jistou jednorázovku, ale mám neblahý dojem, že se mi to nepovede. Jindy by ještě zbývalo dost hodin, které bych mohla k psaní využít, ovšem musím balit =.=

Od 15. - 27. července odjíždím do Turecka na dovolenou (s rodiči -.-), takže po tu dobu... nu, berte to tak, že po tu dobu se nic nezmění xD (tohle už je k pláči...) Ehm. Co dodat, matka slíbila, že s sebou vezme svůj malý notebook. Takže vzhledem k tomu, že nesnáším vedro a slunce, se zašiju do nějakého stinného místa a budu se tomu věnovat, jak Ostřelovačům, tak svým rozepsaným jednorázovkám. Jak mi to při čtyřiceti stupních půjde, to se teprve uvidí xD Edit: Takže právě mi bylo otcem oznámeno, že si jinak řečeno můžu trhnout, notebook mi nepůjčí. Tak se pokusím něco sesmolit alespoň na papír...T.T (to jsem dělala kdysi pořád, ale teď už mi to takhle nejde)

Menší anketa

Protože mám v hlavě až moc nápadů na jednorázové povídky, nevím, co s nimi nebo čemu se věnovat dřív. Proto si dovolím spolehnout se na váš názor, pokud byste byli tak hodní a podělili se se mnou o něj :3

Balada o lásce (aneb má cenu se zamilovávat?) - upřímně pochybuji, že na tuhle povídku bude někdo z vás zvědavý, ale je to taky nápad, takže žádná diskriminace xD Středoškolák Chris se dosud nevzpamatoval z autonehody, při které zemřela jeho dívka. Když se na scéně objevuje Samantha, nová spolužačka, je v šoku - téměř jako by zemřelé z oka vypadla. Co bude dál, vám neprozradím, ale není to nic mystického.

Untitled - povídka opět z cirkusového prostředí, opět horor. Negarantuji strach těm, kterým nevadí klauni, toto je jednorázovka pro všechny, kterým klaun a jeho úsměv nahání přinejmenším husinu (pro tebe, Usuratonkachi).

Vysílačka - netuším, zda by se povídka dala zařadit mezi horory, ale možná... Už jste slyšeli o vysílačce, která by byla chopná někoho zabít? Ne? No tak, nesmějte se, vždyť ten chrčivý zvuk, který vydávají, zní tak strašidelně! xD

Milý Santo - trochu krvavá povídka. Ne vždy je Santa, který vás o Vánocích navštíví, stařičký dědula s bílým plnovousem a ústy plnými Ho ho ho! Jeden připravil malého klučinu o rodiče namísto toho, aby mu donesl dárky. V pekle se najde dost místa i pro Santu. Za inspiraci děkuji Lovcům duchů xD

Posedlost - Asi všichni známe stav, kdy se nám něco neuvěřitelně zalíbí a my se od toho nemůžeme odtrhnout, ať už jsou to knihy, filmy či...upíři. Takový obdiv může lehce přerůst v posedlost. Mladá Annie vidí upíry všude, i tam, kde nejsou. A jakmile se na škole objeví nový kluk, má v hlavě jasno - je to upír! Ha ha ha. Jenže co když se Annie náhodou opravdu trefila? Nebo... snad ne?

Duch v tramvaji - prozatímní název. Typická duchařina, kterou by si měl zkusit napsat každý fanoušek hororového žánru XD Někteří duchové můžou být v pohodě, dokud se tedy nedozví novinky, které se jim příliš nelíbí.

Untitled 2 - příběh o ženě a jejím neustále se opakujícím snu, ve kterém vidí svého manžela zavěšeného za háky nad postelí. Co dělat, aby se sen nestal skutečností? Lze vůbec něco udělat? Zřejmě taky duchařina, to ještě nemám zcela promyšlené.

Tři přání - shounen ai povídka. Jo, první a poslední z tohohle sezamu. Mladík složí slib matce na smrtelné posteli, které byl ukraden prsten po manželovi. Za každou cenu ho chce najít, a tato snaha jej zavede až k Ewanovi, typickému zbohatlíkovi, který je zvyklý dostat vše, na co se jen podívá... a nehodlá své zvyky měnit.

 

To je prozatím vše, mám jich v záloze ještě pár, ale to jsou spíše jen útržky, nad kterými se budu muset zamyslet. Byla bych vážně neskutečně ráda, kdyby alespoň několik z vás projevilo zájem a já po návratu našla něějaké komentáře. Pokud by vás zaujalo více povídek, nevadí xD Je pravda, že to jsou z velké části povídky pro čtenáře rubriky Made in Hell. S tím bohužel nic nenadělám, píší se mi poměrně dobře :)

Užívejte prázdnin, dokud nejsou pryč úplně -.- S pozdravem Kagome-chan

 

good-morning-call-1755212.jpg

Nevím, jak vám, ale mě z téhle panenky a jejích očí běhá nepříjemný mráz po zádech =.=

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Baf! ^^

(Neru-chan, 2. 8. 2011 23:51)

Užij si slunné Turecko ve stínu palem! :) Heh... no .... Chci Ostřelovače! Prosím! *-*
Tákže a teď raději přejdu k anketě:
Balada o lásce , Milý Santo, Posedlost a Tři přání (samozřejmě)
Jinak by mi (nám) určitě nevadilo kdyby si sepsala Všechno :D
Jinak Ta panenka... ~ brr *oklepe se*

<(*)

(Nelie, 24. 7. 2011 9:44)

Tak prvně doufám, že si Trecko užiješ, i když nensášíš vedra. To znám, já se při víc jak 25 stupních osypu, takže jsem takovej jeskyní typ a žiju jen ve stínu :D Dovolená je sice krásné místo na psaní a člověk si říká, kolik času bude mít, ale dokopávat se do toho nemusíš. Vždy jsem si naplánovala kolik toho udělám a houby. Však času je spousta a tvý čtenáři ti zůstanou věrní i po delší době pauzi.
K povídkách... nic o lásce, nic o šťastné lásce (můj osobní názor). Já vínm, jak jsem tím předm měsíci plývala, ale už fakt ne. To s tou vysílačkou mě pobavilo. Viděla jsem ilm, kde vraždí ovce a pak i film, kde vraždí pneumatika :D Tu vysílačku bych si od tebe celkem ráda přečetla.
Duch v tramvaji... taky by to nebylo špatné, pokud o okořeníš něčím speciálním. Nebudu ti do toho příliš kafrat :D I když je to námět na typickou duchařinu, určitě by z toho správné prostředí (proč ne třeba i ČR) a správné číslo tramvaje (ano, tady Nelie už myslí na krádeš tvého námětu:D) udělalo skvělou povídku. Ten námět se mi líbí, dá se na tom vyřádit. I když se mi na stole klepe tužka, abych si ten námět zapsala, neudělám to. Byl by to ode mě vyloženě hnusné.
No a nebyla bych to správnej magor, kdybych nehlasovala i pro to shounen-ai. Tam se mi vyloženě líbí nápad s hledáním majitele prstenu a určitě i shledání toho starýho fagana a pana mladýho a následné hodiny s nimi pod jednou střechou budou zajímavé.
Takže, když to sečteme, žádnou lásku (v podání kluk/holka), žádný upíry (jak vidím jméno Edward, chce se mi vraždit :D) - i když od tebe by to mohlo být trochu něco jiného. Pokud bys podala ras upírů zcela odlišně jak v ostatních ságách a neudělala z toho nasládlou slátaninu (a teď se omlouvám všem fanoušku Pattinsona, ságy stmívání a dalších kopíí upírské mánie... já stmívání četla, první díl byl dobrý, dejme tomu i celý, ale pak... připadalo mi to jako psaní proto, aby prostě něco napsala a nahrabali se jí prachy). Co dál... něco trochu napínavého, nad čím si můžeme zavařit naše mozečky (i když to ti ani enmusím říkat, to ty umíš skvěle), no a... já už radši mlčím :D
Za můj názor a dlouhý komentář mě snad nikdo neoběsí... tak pa a těším se až se vrátíš z Turecka.

...

(Rin, 18. 7. 2011 18:00)

Souhlasím, taky bych tu ráda našla další díl Domácího učitele, ale nutit tě určitě nebudu a kdo to zkusí, bude mít co dočinění sem mnou!! =D
V poslední době, sem se taky tak trošku zbláznila do upírů tak bych byla pro Posedlost, ale mám ráda i duchy, takže bych si taky ráda přečetla Duch v tramvaji =)
No , ale jak už bylo zmíněno -shounen ai není nikdy dost- a pro mě určitě ne, tak bych byla pro sepsání Tři přání.
Každopádně všechny vypadají zajímavě, a ať vybereš jakoukoli, ráda si ji přečtu. Pěkné prázdniny =)

Už jsem se lekla...

(Snovačka, 16. 7. 2011 12:03)

...že nám sem nic nenapíšeš :(
V Turecku jsem také byla, dokonce hned dvakrát :). Ono to s těmi Turky není zas tak zlé...Jsou jenom trochu nadržení a snaživí co se prodeje nejrůznějších věcí týče :P A stejně nejhorší z celé dovolené bylo horko a cikády -.-"
Tak nějak nevím, co z toho tvého seznamu vybrat...kdybych mohla, řekla bych, že když už teď nevíš co dřív, tak, nehledě na jednorázovky, chci co nejdřív další Ostřelovače (popř. Domácího učitele) :P
Ale když už sis dala tu práci to sem napsat, tak budiž - docela by se mi od tebe líbilo podání nějaké té "upíroviny", takže jeden můj hlas pro Posedlost, nicméně shounen ai není nikdy dost, takže se mi líbí i nápad Tři přání :)
Měj se krásně a užívej dovolené ;)

PS

(Yumiko, 14. 7. 2011 22:04)

a PS: užij si to v Turecku a pozor na Turky.. prej jsou dost vlezlí :)

komentář pro tebe :)

(Yumiko , 14. 7. 2011 22:02)

ahojda. :D tak anketka říkáš? to je něco pro mě xD i když se tu moc často nezapojuju, když tě to potěší, máš to mít :D já osobně jsem pro "Milý Santo" a "Posledlost" zní to zajímavě :)