Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí učitel - úvod

23. 5. 2010

Domácí učitel

Zřejmě si říkáte, co zas blbnu. Mám tolik rozepsaných povídek, přidávám přinejlepším jednou za měsíc a rozjíždím další! Jo, lidi, nejste sami. Jenže já bych opravdu nemohla spát, kdybych nehodila na papír alespoň první nebo první dvě části...

Nebudu vám psát obsah, přišli byste o všechno překvapení. I když název mluví sám za sebe, pořád je to jen jeden střípek z celé pravdy.

Myslím, že je hlavní upozornit na to, že je to shounen ai - snad vás tím potěším.

Děj se odehrává v anglickém Southamptonu v zhruba dnešní době, řešena bude hlavně sebestřednost, sebelítost, sobeckost a neschopnost vidět věci jinak než černě. Hlavním protagonistou je sedmnáctiletý mladík Edward, který právě těmito vlastnostmi oplývá. Proč? To neprozradím :3 (samozřejmě mluvím spíše o druhé a čtvrté vlastnosti, s těma dalšíma dvěma už asi nic moc neudělám xD)

K tomu dotazu. Chtěli byste raději kratší kapitoly, které by snad mohly přibývat o něco častěji? Pokud ano, mám připravenou první kapitolu a asi tak polovinu druhé. Pokud ne, ještě si budete muset počkat. Nechávám to na vás, mě je to upřímně docela jedno :) Budu ráda, jestli mi vůbec někdo na tohle odpoví.

To bude asi všechno, pokud by byly nějaké dotazy z vaší strany, ráda zodpovím!

Kagome/Kurama

(Nemůžu se dočkat prázdnin. Kdo ví, třeba se rozjedu xD)

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(LuMiNy, 21. 8. 2012 21:52)

Upřímně je mi to jedno já radši čtu dlouhý protože než se do toho pořádně ponořim tak sem na konco ale tady je to asi pro ty kratší protože já se ponořim do knihy asi až po 200 stranách

. . ..

(Walentine, 25. 6. 2010 16:50)

Určitě kratší a častěji, lásko ;)

Huhuhuuu :D

(Aya Yai, 30. 5. 2010 13:36)

Kratší a hooodněěě hooodně častooo ;3

lásko moje

(Kira, 24. 5. 2010 23:30)

já se taky nemůžu dočkat. zase tě uvidím a ty šaty! už to vidím! ^-^ ještě sem ti nedodala ty míry co? heh, hned to napravím. jinak další povídka, super! taky bych na sobě měla máknout.... *stydí se* co se délky kapitol týče.... záleží na kontextu kde se to dá utnout, ale možná i ty kratší, když to bude dobře vycházet :) miluju tě ^3^

kratší/ delší

(sisi/ctenar, 23. 5. 2010 20:43)

stejně to pak dopadne jak ot dopadne, ale pokud to chceš vědět tak na férovku dávám přednost kratším a rychleji přidávanějším xD než delším jednou za měsíc :♥)
jinak vypadá to zajímavě xD zase něco do čeho se budu moct ponořit xD

:-)

(kitty, 23. 5. 2010 19:01)

já sem taky pro ty kratší

Nadpis

(Lilith-sama, 23. 5. 2010 8:16)

Kradšie kapitoly sú väčšinou useknuté smrteľne. A väčšinou sa v nich nachádza veľa deja, pretože autor sa snaží dať všetky svoje myšlienky do čo najkradšieho rozsahu. Ale na druhej strane je to tak napínavejšie. Takže som za kradšie kapitoly ;).